Důležité pokud jde antibiotika: když oni potřebují, aby se

Antibiotika pro více než 75 let zachraňuje životy po celém světě, nicméně mnoho je považují za nejhorší zla, protože oni prý jsou škodlivé pro tělo. Teď se pokus na pravou míru mylné představy.

3 bod názorů o antibiotika

Obecně platí, že zastánci antibiotické léčby jsou lékaři a také lidé s jasnou představu o principu jejich činnosti-léků v této skupině jsou schopny inhibovat růst zejména mikroorganismy a přinést o jejich úmrtí. To znamená, že antibiotika pomohla vypořádat se s nemocí, musí být přizpůsobeny některé původce onemocnění, stejně jako jeho dávkování a také délka terapie musí být dostatečné k potlačení úkol bakterií.

3 bod názorů o antibiotika

Jinak, antibiotika opravdu zbytečné a také nebezpečné. Vyzyvatele z antibiotické terapie, obecně diskutovat, že předpis antibiotik „eliminovat imunitní systém“ a také vyvolat alergické reakce, aby se ujistil, že tělo mohlo vypořádat s tím, co sám. Bohužel, to může mít za následek nešťastné následky. Pokud stafylokokové se vypořádat s bolestí v krku s medem, stejně jako útulné mléka, mohlo by to vyvolat otravu krve nebo poskytnout těžkosti na srdce. Tam je třetí skupina lidí – „fanoušci“ předpis antibiotik, které se jejich „prevence“. Tato technika s sebou nese méně škodlivý než ignorování antibiotika v případě bakteriální infekce vzhledem k tomu, že patogenní bakterie vytváří různé podmínky, zvyknout si na léky, které nemají zabít úplně, měnit a přestávají je považovat. To je právě to, co bakterie není eliminovat v podstatě z nich dělá silnější!

Antibiotika

AntibiotikaNavzdory skutečnosti, že slova „antibiotikum“ v podstatě znamená „proti životu“, tam jsou přírodní předpis antibiotik, která obvykle lékaři předepsat v rámci zařízení léčby. Je možné, že některé z nich si jistě najde v kuchyni: brusinky, brusinky, med, česnek, cibule, křen, skořice. Ale, stejně jako farmaceutické léky, přírodní antibiotika, má své indikace i kontraindikace, takže buďte opatrní, pokud se rozhodnete použít jiný babičky recept. Mimochodem, dokonce i farmaceutické antibiotika jsou přírodní začátku. Historie objevu penicilinu je známo, že spousta z instituce. Alexander Fleming náhodně objevil, že některé z Petriho jídel, v nichž si vyzkoušel, byly kontaminovány typické plísní Penicillium, kde „eco-friendly“ chleba. Stejně jako roje Staphylococcus společnosti, který byl v těchto hrnky rozšířil, zmizel v její blízkosti místa. To vyvolalo vědce k tvrzení, že houba vytváří látky, které zabíjejí mikroorganismy. Tak se otevřela úplně první antibiotika – penicilin. Lékárna antibiotika a také dnes je vytvořen z bakterií a také hub, vzhledem k tomu, že antibiotika jsou přírodní nástroj, který mají ve skutečnosti dlouho používají proti sobě zajistit přežití druhů. Hub, stejně jako bakterie, stejně jako všechny živé organismy, výsledku jejich života produkují toxické odpady, které mohou eliminovat různé jiné mikroby. Ale v důsledku skutečnosti, že houby a také bakterie mají obecně řešit určitý druh protivníka, tvrdí zdroje, které potřebují, antibiotika jsou rozděleny do skupin na řadu úkolů na různé bakterie.

Jak to předpis antibiotik

Jak to předpis antibiotikNa trhu dnes, můžete objevovat různé formy antibiotika: tablety, sirupy, čípky, aerosoly, krémy a také, samozřejmě, prostředky pro výstřel. Každá dávka typ má své výhody a negativní aspekty. Například, záběry umožňují rychle dosáhnout optimální koncentrace léčiva v krvi, ale jsou nevhodné pro použití v domácnosti. Tablety mají přesné dávkování a vhodné pro dospělé, ale použití pro děti. Mezi nejaktuálnější porosty farmakologie – dispergovatelných tablet počítačů. Mohli by být konzumována celá nebo se rozpustí ve vodě, aby se získala suspenze, které mohou být nabízeny i mladík – výrobci poskytnout lék příjemné chuti a vůně. Dispergovatelné tablety vzhledem ke skutečnosti, že spadají do mikrogranule (z nichž každý se skládá ze antibiotikum), jsou rychle přijata přímo do krve. Této formě dávek, a to i přes jednoduchost jeho použití, účinky srovnatelné se záběry. Navzdory tomu, že antibiotika mají vlastně už po více než půl století a také tam jsou větší než 100 druhů těchto léků kolem nich panuje mnoho mýtů. Například, co když antibiotika pomohla co nejdříve, může být bezpečně léčeni směně v souladu s stejné schéma na 2. dobu. Ve skutečnosti, v každém případě, lékař vybere nejvíce účinné léky, a známky a příznaky především nemoc, která by mohla vyvolat výběr bakterií. Nebo je zde předpoklad, že předpis antibiotik může vyléčit jakékoli přenosné stavu, přesto, že jsou naprosto bezcenné proti virům. Zatím největší mylná představa je, že stačí brát antibiotika na pár dní, pak tělo může zvládnout. V důsledku předčasného ukončení antibiotické může vyvinout tlak na bakterie, které jsou stranou, a i nemoc se stane dlouho-forma a vytvářet problémy.